Výkopy bazénů

Plánujete na své zahradě stavbu bazénu, ale nemáte čas či prostředky na hlavní krok, což je provedení výkopu pro bazén? Obraťte se na nás a my zařídíme vše, co je s výkopem bazénu spojené. Od zaměření přes samotný výkop až po odvážku nadbytečné zeminy. Součástí výkopu bazénu jsou i nutné terénní úpravy a to jak před započetím výkopu tak i po jeho skončení. Během těchto terénních úprav souvisejících s výkopem bazénu je důležité zajistit stabilitu (předejít sesuvu půdy do výkopu) a zajistit snadný přístup k budoucímu bazénu.

Neomezujte se velikostí ani tvarem výkopu

V případě, kdy byste si výkop bazénu připravovali sami, byste byli zřejmě omezeni hloubkou, velikostí či tvarem bazénu. Svěříte-li ale výkop vašeho bazénu nám, nemusíte nijak omezovat své představy o bazénu. Disponujeme vlastním rozsáhlým strojovým parkem, který nám umožňuje přizpůsobit výkop bazénu vašim představám. V případě, kdy nejsme schopni provést výkop bazénu podle vašich představ stroji, přichází na řadu naše ruční výkopové práce, kterými dotvoříme složitější tvary bazénu. Současně provedeme ruční zahlazení celého výkopu a stavbě bazénu tak nebude již nic bránit.

Jak si poradit s vykopanou zeminou?

Čím větší bazén si budete přát, tím víc zeminy bude z výkopu vznikat. Jak si s touto zeminou poradit? Nabízíme vám hned dvě řešení, při kterých se nebudete muset namáhat. Prvním způsobem, kterým se lze zbavit zeminy vzniklé při výkopu bazénu, je její odvoz. Naší technikou zajistíme jak naložení, tak odvoz i likvidaci přebytečné zeminy. V případě, že se nadbytečné zeminy nebudete chtít zbavit, provedeme na vaší zahradě takové terénní úpravy, aby nadbytečná zemina působila přirozeně a nenarušovala tak krásu zahrady.

Stále nejste rozhodnuti?

Pokud zatím váháte nad našimi výkopy bazénů, prohlédněte si další provedené práce nebo si přečtěte důvody proč využít naše služby.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

vyplňte prosím všechny údaje
 
+420 602 603 703