Výkopové práce mini bagrem

Potřebujete provést drobné výkopové práce v místech, kam není možný přístup velké těžké techniky? Máme pro vás řešení. Nabízíme různé výkopové práce prováděné mini bagrem. Ten nám umožňuje realizaci drobných i větších výkopových prací realizovaných na omezeném prostoru. Kromě možnosti pracovat v omezeném prostoru má mini bagr výhodu i v menším zatížení pozemku, než je tomu v případě velkých bagrů či traktorbagrů.

Kdy zvolit pro výkopové práce mini bagr?

Kromě velikosti manévrovacího prostoru rozhoduje při volbě mini bagru pro výkopové práci i konkrétní typy prací. V některých případech je výhodnější volit výkopové práce mini bagrem i v místech, do kterých by se dostal velký bagr. Je to především z důvodu větší přesnosti drobných prací prováděných právě mini bagrem. Na výkopové práce proto vyberte mini bagr v případě, že chcete kopat menší výkopy pro inženýrské sítě, hloubení děr pro sloupky a sloupy nebo pro drobného finální úpravy terénu zahrad.

Pro výkopové práce v opravdu stísněných podmínkách nabízíme práce podkopem, který projede do prostoru o šířce pouhých 180cm a jehož rameno má délku 2m.

Stále nejste rozhodnuti?

Pokud zatím váháte nad využitím našich výkopových prací mini bagrem, prohlédněte si další provedené práce nebo si přečtěte důvody proč využít naše služby.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

vyplňte prosím všechny údaje
 
+420 602 603 703