Stavba betonového bazénu

Stavba betonového bazénu je snem téměř každého člověka bydlícího v rodinném domku s velkou zahradou. Betonový bazén má totiž oproti plastovému bazénu mnoho výhod. Největší jeho výhodou je dlouhá životnost a odolnost proti přírodním jevům jako je například agresivní déšť či mráz. Jak si ale poradit se stavbou bazénu, když nemáte dostatek času a zkušeností? Vsaďte na nás. My vám zajistíme nejen samotnou stavbu betonového bazénu, ale i vše, co se stavbou souvisí.

Vše kolem bazénu od jedné firmy

Rozmanitost našich služeb a bohaté zkušenosti nám umožňují poskytnout vám všechny služby, které se stavbou betonového bazénu souvisí. V prvním kroku je to příprava vaší zahrady pro stavbu bazénu. Jedná se o terénní úpravy, jejichž cílem je zpevnění a upravení zeminy tak, aby se nesesunula do následně vyhloubeného výkopu.

Po těchto terénních úpravách přichází na řadu nejdůležitější příprava na stavbu bazénu a to je provedení výkopu, ve kterém bude bazén postaven. Pokud to podmínky umožňují (přístup na pozemek, dostatečná velikost pozemku), tak provádíme výkop bazénu těžkou technikou jako je bagr, traktorbagr či mini bagr. V situacích, kdy není možný přístup těžké techniky na pozemek, provádíme výkopové práce ručně.
Další fází při stavbě betonového bazénu je samotné betonování bazénu, jehož součástí jsou i instalatérské a elektrikářské práce potřebné k zapojení všech důležitých součástí bazénu.

Po dokončení stavby bazénu přichází na řadu další terénní úpravy. Jejich hlavním cílem je usnadnění přístupu k bazénu a ke zútulnění jeho okolí. V okolí bazénu můžeme navíc na vaše přání provést pokládku zámkové dlažby, která dodá celému bazénu tu pravou atmosféru luxusu.

Jak je to s velikostí a tvarem bazénu?

Stavbu betonových bazénů vám nabízíme v neomezených velikostech a tvarech. Můžeme vám tak splnit téměř libovolných sen o bazénu. Při použití těžké techniky je možné připravit výkop pro bazén až do 4 metrové hloubky. V případě vašeho zájmu o hlubší bazén je možné pokračovat v hloubení výsuvným ramenem. I v případě složitějších tvarů bazénu vám vyhovíme ručními pracemi. Při stavbě betonového bazénu od nás je nejdůležitější, abychom se my přizpůsobili vám a abyste vy nemuseli přizpůsobovat své představy o bazénu naší technice.

Stále nejste rozhodnuti?

Pokud zatím váháte nad stavbou betonového bazénu od nás, prohlédněte si další provedené práce nebo si přečtěte důvody proč využít naše služby.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

vyplňte prosím všechny údaje
 
+420 602 603 703