Kontejnerová přeprava a pronájem kontejnerů

Kontejnery jsou v oblasti autodopravy velmi často využívaným prostředkem pro přepravu pevného i sypkého materiálu. Umožňují totiž pro kontejnerovou přepravu upravit jedno auto na rozdílné kapacity pro požadované množství přepravovaného materiálu a tím se tak zefektivňuje jeho využití. Naše kontejnery využíváme jak pro kontejnerovou přepravu tak i pro pronájem kontejnerů pro vaše úklidové práce.

Kontejnerová přeprava

Kontejnerová přeprava je ideální způsobem přepravy odpadů, sutí i nového stavebního materiálu. Největší výhodou kontejnerové přepravy je možnost flexibilně reagovat na požadavky zákazníka výběrem kontejneru odpovídající velikosti.

Další výhodou kontejnerové přepravy je možnost složit kontejner z auta na určeném místě a ponechat jej tam do doby, dokud jej zákazník bude potřebovat. Kromě toho nabízíme naložení i vyložení kontejnerů vlastními silami a to jak vhodnou technikou tak i ručně.

Při kontejnerové přepravě sypkého materiálu nabízíme možnost plachtování kontejnerů tak, aby při transportu docházelo k minimálním ztrátám materiálu.

Pronájem kontejnerů

Kromě samotné kontejnerové přepravy nabízíme i kontejnery k pronájmu. Pronájem kontejnerů využije nejvíce při stavbě, rekonstrukci nebo při rozsáhlejším úklidu. Pronajatý kontejner je totiž vhodný pro shromáždění různého odpadu. Kromě pronájmu kontejneru navíc zajišťujeme i likvidaci nashromážděného odpadu, po jejímž dokončení vám dodáme doklad o legálním a správném zlikvidování.

Velikosti kontejnerů

V našem vozovém parku máme k dispozici kontejnery tří velikostí - 3m3, 5m3 a 8m3. To nám umožňuje vybrat vždy ten správný kontejner pro vámi požadované množství materiálu. V případě malého množství materiálu vybíráme kontejner nejmenších rozměrů tak, abyste zbytečně nemuseli platit za velký kontejner, když jeho kapacitu dostatečně nevyužijete. Potřebujete-li ale přepravit velké množství materiálu, vybíráme pro vás kontejner největší kapacity tak, aby se minimalizoval počet cest mezi místem, kde se materiál do kontejneru nakládá a místem, kde je vykládán.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

vyplňte prosím všechny údaje
 
+420 602 603 703